Makrobet206 | Makrobet Yeni Giriş Adresi

Makrobet206
Makrobet206

Makrobet206 Makrobet Ödeme

Sanal köpek yarışı oyunlarını 24 saat bulabileceğiniz Makrobet, bir süre önce giriş adresini değiştirdi. Site yönetimi getirilen erişim kısıtlaması sonrasında böyle bir hamle yaptı. Güncelleme anında sunucularda bekletilen tüm kullanıcı bilgileri yeni adrese klonlandı. Böylece tüm üyeler eski hesap detayları üzerinden profillerine ulaşabildi. Site yönetimi cep telefonlarına ve mail adreslerine aktif hale getirilen domaini bildirdi. Ayrıca eş zamanlı olarak sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşımlar yapıldı. Aşağıda da sizler için yeni giriş adresine yer verdik.

Makrobet Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Makrobet kullanıcıları hesaplarına cep telefonu numarası üzerinden para yatırabilirler. Sitede yeni bir ödeme yöntemi eklendiği anda ana sayfa üzerinde gerekli tüm bildirimler yapılır. Ayrıca kullanıcılar e posta üzerinden bir ileti gönderilir. Siteye yeni bir ödeme yöntemi eklendiği anda genel hüküm ve koşullar kısmında üyelerle paylaşılır.  Sitedeki ödeme işlemlerinde bazı kurallara uymak gerekir.

  • Sizler para yatırma talebi yaptıktan sonra Makrobet hesabınıza tutar 15 dakika ile 2 saat arasında sürecektir. Hangi yöntemi seçerseniz seçin bu süreyi aştığı anda müşteri hizmetleri departmanına başvuru yapmanız icap eder.
  • Kullanıcılar sadece kişisel bilgilerini ve kişisel banka hesaplarını kullanarak yatırım yapabilir. Bu yüzden para yatırma formunda yer alan bilgileriniz her koşulda doğru ve eksiksiz olmalıdır. Ayrıca para yatırma formundaki bilgiler ile Makrobet’te kayıtlı olan verilerinizin tamamı aynı olmalıdır.
  • Bir hesaptan para çekme işlemleri de sadece hesaba kayıtlıysanız yapılır. Hesabınızdan çekim yapmak istiyorsanız sadece para çekme bölümünde listede yer alan bankalar üzerinden talepte bulunabilirsiniz.
  • Site yönetimi sürekli olarak buraya yeni bankalar da eklemektedir. Ayrıca sitenin para çekme yöntemlerinin çeşitlenmesi üzerine de çalışmalar yapılmaktadır.

Para çekme bilgilerinizde bir eksiklik ve sorun olmadığı zaman talebiniz 24 saat içinde işleme alınır. Ancak site yönetimi zaman anlamında bir garanti veremez. Çünkü bazı durumlarda resmi tatil ve hesap bilgileri doğrulama gibi detaylar söz konusu olabilir. Para ödemesi işlemlerinizde bir sorun olursa başvurunuz iptal edilir ve hesabınızdaki bakiye yeniden profilinize eklenerek kullanımınıza açılır.

Makrobet Yeni Giriş Adresi: http://makrobet206.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*